Agonija kakvu Junajted ne pamti, pobjednički povratak Stivena Džerarda

8066 pregleda 2 komentar(a)
Fudbaleri Junajteda, Foto: Reuters

Šta još treba da se dogodi pa da dođe do promjena - vjerovatno se pitaju navijači Mančester junajteda nakon još jednog kraha u Premijer ligi.

"Đavoli" su izgubili od Votforda u gostima 4:1, što im je četvrti poraz u posljednjih pet utakmica u prvenstvu.

Na posljednjih sedam mečeva osvojili su samo četiri boda - Ole Gunar Solskjer je, nekim čudom, držao poziciju na klupi, možda je ovo presudan trenutak.

Junajted je čak i dobro prošao, jer je domaćin promašio penal u 11. minutu (De Hea je dva puta odbranio šut Saru, prvi penal je ponovljen)...

Votford nije posustao, King je pogodio za 1:0, Sar se iskupio za promašaj sa bijele tačke za 2:0 na poluvremenu.

Smanjio je rezervista Doni van de Bek u 50. minutu, zatim je Megvajer dobio crveni karton, a "đavoli" u nadoknadi vremena doživjeli brodolom (Žoao Pedro i Denis).

Stiven Džerard je pobjedom debitovao na klupi Aston Vile, koja je golovima Votkinsa i Mingsa u finišu savladala Brajton.

Vest Hem je izgubio nakon četiri pobjede u nizu, i to na gostovanju Volvsima (1:0).

Novi "fenjeraš" je superbogati Njukasl, koji je igrao 3:3 kod kuće sa Brentfordom, dok je Norič upisao drugi trijumf zaredom, protiv Sautemptona 2:1.