"Rafali" Jedinstva i Grblja, Bjelopoljci na plus šest

Jedinstvo - Igalo 3:0, Grbalj - OFK Titograd 3:0 u prvim mečevima 17. kola Druge lige. Sjutra tri meča

2087 pregleda 2 komentar(a)

Odigrana su dva meča 17. kola Druge crnogorske fudbalske lige.

Oba su završena istovjetnim, ubjedljivim pobjedama domaćih timova - Jedinstvo je u Bijelom Polju tuklo Igalo sa 3:0, baš kao i Grbalj ekipu OFK Titograda.

Bjelopoljci na vrhu tabele imaju šest bodova prednosti u odnosu na Arsenal, ali i utakmicu više, jer Tivćani sjutra gostuju Cetinju.

Ivan Ivanović u 5, Žarko Korać u 20. i Danis Kolić u 53. minutu donijeli su trijumf lideru.

Grbalj i OFK Titograd igrali su direktan duel za opstanak, a domaći su pobjegli iz opasne zone golovima Žarka Vilotijevića u 31, Nemanje Carevića u 45. i Đorđa Steševića u 82. minutu.

Grbljani imaju bod više od pretposljednjeg Cetinja, a OFK Titograd, koji je prikovan za dno, daleko je sedam bodova od luke spasa.

Osim duela Cetinje - Arsenal, sjutra igraju Berane - Kom i Bokelj - Mladost DG. Sva tri meča počinju u 13 sati.