Prva pobjeda Konteovog Totenhema u Premijer ligi: Sparsi nakon preokreta bolji od Lidsa

5394 pregleda 0 komentar(a)

Antonio Konte je stigao do prve pobjede u Premijer ligi kao menadžer Totenhema - Sparsi su večeras savladali Lids 2:1 u 12. kolu.

Totenhem je prekinuo niz od tri meča bez pobjede u Premijer ligi, a večeras je morao da juri zaostatak, jer je Lids poveo u 44. minutu golom Danijela Džejmsa.

U drugom poluvremenu Totenhem stiže do izjednačenja, a gol je u 58. minutu postigao Hojbjerg.

Preokret je režirao Serhio Regilon u 69. minutu. Španski fudbaler od Konteovog dolaska igra znatno ofanzivnije, a Italijan ga koristi kao ving beka.

Totenhem nakon današnje pobjede ima 19. bodova i na sedmoj poziciji je prestigao ekipu Mančester junajteda.