Poraz Napolija u Moskvi

Aleksander Soboljev postigao oba gola za Moskovljane, strijelac za Napoli Elif Elmas

2842 pregleda 1 komentar(a)
Detalj sa meča, Foto: Reuters

Fudbaleri moskovskog Spartaka savladali su večeras Napoli 2:1 u 5. kolu Lige Evrope.

Nakon ove utakmice obje ekipe imaju po sedam bodova, ali su na prvoj poziciji grupe C fudbaleri Spartaka, koji imaju bolji međusobni učinak. Do kraja grupne faze vodiće se velika borba za prva dva mjesta budući da trećeplasirana Legija ima šest, a Lester pet bodova. Timovi iz Poljske i Engleske utakmicu 5. kola odigraće sjutra na "King Pauer stadionu".

Ekipa iz Rusije oba gola na današnjem meču postigla je u 1. poluvremenu, a strijelac je bio Aleksander Soboljev u 3. minutu sa penala i 28. minutu.

Konačan rezultat postavio je Elif Elmas u 64. minutu. Makedonski reprezentativac u finišu je mogao do drugog gola, ali je njegov udarac zaustavio golman domaćih Selihov.

U narednom kolu Napoli dočekuje Lester, a Spartak gostuje Legiji.