Nova goleada Liverpula, Džerard nadmudrio Vijeiru

"Redsi" deklasirali Sautempton, nova pobjeda Aston Vile

6187 pregleda 0 komentar(a)

Liverpul je bio ubjedljiv i protiv Sautemptona, pa je nastavio niz pobjeda na svom terenu.

U Premijer ligi i Ligi šampiona je u seriji od četiri trijumfa na "Enfildu", ni u jednom od tih duela nije primio gol.

Padali su Atletiko Madrid i Porto (po 2:0), a u šampionatu je poslije Arsenala četiri pogotka primio i Sautempton.

"Redsi" su bili neumoljivi, slavili su 4:0, moglo je da bude i mnogo ubjedljivije.

Diogo Žota je u 2. i 32. minutu donio velikih 2:0, do poluvremena se upisao i Tijago Alkantara.