Raspucao se Atletiko: Kadis bez šansi protiv "kolćonerosa"

Šampion slavio 4:1, Savić igrao cijeli meč, Osmajić bio na klupi

6045 pregleda 1 komentar(a)

Kadis je preko 50 minuta držao nulu protiv aktuelnog šampiona, ali je potom doživio težak poraz.

Atletiko Madrid je pobijedio u gostima 4:1 i podsjetio kakav fudbal može da igra kada svi napadački mehanizmi funkcionišu kako želi Dijego Simeone.

Toma Lemar je u 56. minutu načeo domaćina, potom je promašio zicer za 2:0, ali su sve nadoknadil Antoan Grizman i Anhel Korea.

Stefan Savić je odigrao meč na uobičajenom nivou, a neposredno prije pogotka Lemara je i imao šansu da se upiše prvi put u sezoni.

Stefan Savić

Jan Oblak je primio bizaran gol za 3:1, ali nije bilo neizvjesnosti jer je već u narednom napadu mrežu zatresao Mateus Kunja.

Crnogorski reprezentativac Milutin Osmajić je s klupe odgledao ubjedljiv poraz svoje ekipe...

"Kolćonerosi" nakon ovog trijumfa imaju bod manje od lidera Reala, ali i utakmicu više.

"Kraljevski klub" večeras u 21 dočekuje Sevilju.

Betis je bio bolji od Levantea 3:1 (Nikola Vukčević je bio na klupi), dok je Sosijedad poražen u Barseloni od Espanjola 1:0.