Vukčević asistent, Rijeka eliminisala Dinamo iz Kupa

Vukčević, koji ove sezone igra odlično u Hrvatskoj, asistirao Josipu Drmiću kod drugog pogtoka

3665 pregleda 3 komentar(a)
Ilustarcija, Foto: Shutterstock

Iznenađenje u Hrvatskoj - Rijeka je na "Maksimiru" savladala zagrebački Dinamo 3:1, eliminisala ga iz Kupa i plasirala se u polufinale.

Već do poluvremena Rijeka je imala dva gola prednosti - gosti su u roku od dva minuta poveli, a strijelci su bili Kolumbijac, Horhe Obregon u 27. i Josip Drmić u 29. minutu.

Drmiću je kod pogotka asistirao crnogorski internacionalac Andrija Vukčević, koji ove godine igra odlično u Hrvatskoj.

Dinamo je smanjio u 73. minutu preko Marka Tolića, imao prilike u finišu preko Ademija i Oršića, a konačan rezultat u sedmom minutu sudijske nadoknade postavio je Robert Murić.

Rijeka će u polufinalu igrati protiv Gorice. Drugi polufinalni par čine Osijek i Hajduk.