Hram preokretom do trijumfa, Stupovi upisali najubjedljiviju pobjedu

Revanš mečevi na programu su narednog vikenda

5213 pregleda 3 komentar(a)
Ekipa Baćović Nikšić, Foto: Minifudbal.me

SB Sabornog hrama, Podgorica 2014, AKMF Stupovi i Baćović Nikšić upisali su pobjede u prvim mečevima četvrtfinala Podgoričke minifudbal lige.

SB Sabornog hrama je za 90 sekundi preokrenuo rezultat protiv ekipe KMF Grbavci (3:2).

SB Sabornog hrama poveo je golom Predraga Brnovića (nekadašnji fudbaler Rudara, Čelika, Mornara...) u 5. minutu, da bi Lazar Radinović poravnao u 17. minutu.

Grbavci su do prednosti od 2:1 došli u 21. minutu golom Nenada Vujovića i taj rezultat je bio na snazi do samog finiša.

Hram je preko bivšeg fudbalskog reprezentativca Crne Gore Neđeljka Vlahovića (bivši fudbaler Koma, Rudara, Budućnosti...) došao do izjednačenja, da bi u poslednjem minutu meča došao do pobjede iz kaznenog udarca koji je realizovao Nikola Pejović.

Baćović Nikšić je minimalnim rezultatom savladao Montefruit (1:0).

Jedini pogodak na meču je bio autogol Marka Rašovića u 13. minutu.

Podgorica je slavila u duelu protiv Graničara (3:1).

Milan Čolović donio je Podgorici prednost u 5. minutu, da bi Milan Vučković u 26. minutu poravnao rezultat.

Novu prednost Podgorici donio je Mirko Klikovac četiri minuta kasnije, da bi konačnih 3:1 postavio Stefan Ivanović u 32. minutu.

Najubjedljiviju pobjedu u prvim mečevima četvrtfinala upisala je ekipa AKMF Stupovi protiv Lovćenske vile (4:1).

Tri gola za Stupeve postigao je Nikola Vidaković (u 17, 23. i 33. minutu), a u strijelce se upisao i Marko Banović u 28. minutu. Branko Martinović je golom u posljednjim trenucima meča ublažio poraz Lovćenske vile.

Revanš mečevi na programu su narednog vikenda.

Rezultati i strijelci:

Baćović Nikšić - Montefruit 1:0 (1:0) - autogol Marka Rašovića

Lovćenska vila - AKMF Stupovi 1:4 (0:1) - Branko Martinović - Nikola Vidaković X3, Marko Banović

Graničar - Podgorica 2014 1:3 (0:1) - Milan Vučkovič - Milan Čolović, Mirko Klikovac, Stefan Ivanović

KMF Grbavci - SB Sabornog grama 2:3 (1:1) - Lazar Radinović, Nenad Vujović - Predrag Brnović, Neđeljko Vlahović, Nikola Pejović