Budućnost ubjedljiva u derbiju, Mladost, Grbalj i Lovćen slavili u gostima

Grbalj je slavio u Rožajama u utakmici sa Ibrom 4:0, dok je Lovćen slavio u Igalu 1:0.
1 komentar(a)
FK Budućnost - FK Sutjeska, Foto: Savo Prelević
Ažurirano: 01.11.2017. 17:09h

Fudbaleri Mladosti pobijedili su u Baru Mornar 2:0 u prvom susretu četvrtfinala Kupa Crne Gore.

Zanimljvo je da je oba pogotka za popularne "romantičare" postigao štoper kluba sa Starog aerodroma Stefan Cicmil u 3. i 88. minutu susreta na "Topolici".

Grbalj je slavio u Rožajama u utakmici sa Ibrom 4:0.

Sve je odlučeno već u prvih 45 minuta, kada je uz dva gola Kordića i pogodak Kovačevića sastav iz Radanovića stekao veliku prednost. U nastavku je trijumf Grblja ovjerio iskusni Žarko Korać.

Sjajno popodne gostujućih timova upotpunio je Lovćen u Igalu. Gol odluke djelo je Danina Talovića.

Budućnost je pod Goricom pogocima Nikača i Raičevića srušila Sutjesku 2:0 i nanijela joj prvi poraz u sezoni.