Gol Šćekića, Partizan jesenji prvak u Srbiji (VIDEO)

Partizan pobijedio Matalac u Gornjem Milanovcu sa 3:0 i kolo prije kraja prvog dijela sezone prigrabio jesenje počasti

3663 pregleda 2 komentar(a)
Aleksandar Šćekić, Foto: Beta

Fudbaleri Partizana pobijedili su danas u Gornjem Milanovcu ekipu Metalca sa 3:0, u utakmici 20. kola Super lige Srbije.

Partizan je poveo već u 3. minutu golim Kvinsija Meniga, kome je asistirao Marko Milovanović. Prednost je u 28. minutu dvostručio crnogorski reprezentativac Aleksandar Šćekić, lijepim golom sa 15-ak metara.

Konačan rezultat postavio je Menig, svojim drugom golom na utakmici u 38. minutu, sa ivice šesnaesterca.

Za Partizan je igrao i crnogorski defanzivac Igor Vujačić.

Utakmica je trebalo da se odigra u ponedjeljak, ali je pomjerena zbog snijega i teških vremenskih uslova.

Partizan je 18. pobjedom u prvenstvu, kolo prije kraja jesenjeg dijela šampionata, osigurao prvo mjesto na tabeli. Crno-bijeli sada imaju 56 bodova, pet više od drugoplasirane Crvene zvezde.