Poker Bajerna, novi rekord Levandovskog (VIDEO)

Bajern - Volfsburg 4:0, Levandovski postao igrač sa najviše postignutih golova (43) u jednoj kalendarskoj godini Bundeslige

3693 pregleda 0 komentar(a)

Bajern je pobijedio Volfsburg 4:0 u uvodnom meču 17. kola Bundeslige.

Tim Julijana Nagelsmana polako pravi razliku na vrhu i jezdi ka novoj tituli, jer sada ima devet bodova više od drugoplasirane Borusije Dortmund, uz utakmicu više. "Milioneri" sjutra gostuju Herti i posao će im biti olakšan, jer za domaće neće igrati povrijeđeni Stevan Jovetić.

Tomas Miler doveo je Bavarce u vođstvo u 7. minutu i rezultatom 1:0 otišlo se na poluvrijeme.

U nastavku, u razmaku od samo dva minuta, Upamejkano u 57. i Sane u 59. donijelu su Bajernu komotnu prednost, a četvrti gol, tri minuta prije kraja, postigao je Robert Levandovski.

Novi gol označio je i novi rekord, jer je Poljak postao igrač koji je dao najviše golova (43) u jednoj kalendarskoj godini Bundeslige, pretekavši Gerda Milera.