Alison poklonio bod Totenhemu, Liverpul na minus tri od lidera

13277 pregleda 0 komentar(a)
Alisonova greška za 2:2, Foto: Reuters

Totenhem je izašao iz 14-dnevne "izolacije", odigrao prvi meč nakon 14 dana pauze i zaustavio Liverpul na svom terenu - 2:2.

Sjajan meč u Londonu, u kome je domaćin vodio, gosti okrenuli na 2:1, a remi potpisao Alison, velikom greškom poklonivši gol Sonu.

Hari Kejn je pogodio za prednost Totenhema, da bi Žota u prvom i Robertson u drugom poluvremenu pogodio za 1:2.

Brzo nakon vođstva "redsa", Alison je promašio loptu u želji da je ispuca, a Son poravnao...

Gosti su posljednjih 15 minuta imali igrača manje, Robertson je dobio direktan crveni karton, ali se rezultat nije mijenjao.