Minimalne pobjede Stupova i Baćovića pred revanš mečeve

Odigrani prvi mečevi polufinala Podgoričke minifudbal lige

4420 pregleda 0 komentar(a)
Ekipa AKMF Stupovi, Foto: Minifudbal.me

AKMF Stupovi i Baćović Nikšić ostvarili su minimalne pobjede u prvim mečevima polufinala Podgoričke minifudbal lige.

AKM Stupovi slavili su protiv SB Sabornog hrama (3:2), a istim rezultatom slavila je i ekipa Baćović Nikšić protiv Graničara.

Oba meča počela su minutom ćutanja povodom smrti golmana ekipe SB Sabornog hrama Ljubiše Ivanovića.

AKMF Stupovi su sjajno odigrali prvo poluvrijeme protiv Hrama u kojem su stekli tri gola prednosti. U nastavku Stupovi nijesu iskoristili nekoliko svojih prilika, dok je Hram sa dva pogotka stigao do minimalnog zaostatka pred revanš meč.

Baćović Nikšić je bolje koristio prilike od Graničara - bolje su otvorili meč i stekli dva gola prednosti, a Graničar do poluvremena smanjio zaostatka.

U drugom poluvremenu obje ekipe su postigle po jedan pogodak, dok je Graničar u finišu propustio nekoliko prilika da izjednači rezultat.

Rezultati i strijelci Baćović Nikšić - Graničar 3:2 (2:1) - Darko Nikolić x2, Ivan Toljić - Nebojša Kasom, Aleksandar Obradović

SB Sabornog hrama - AKMF Stupovi 2:3 (0:3) - Neđeljko Vlahović, Nikola Pejović - Nikola Vidaković x2, Stefan Otašević