Petković iz aviona u karantin, PSŽ do boda u 91. minutu, Ramos isključen

PSŽ je osvojio samo bod protiv Lorijena u gostima 1:1, i to golom Maura Ikardija u 91. minutu

4250 pregleda 0 komentar(a)
Danijel Petković, Foto: Reuters

Danijel Petković se ustalio na golu Anžea, imao nekoliko sjajnih utakmica u francuskom prvenstu, dobru formu želio da pokaže u posljednjem meču u 2021. godini, ali ga je spriječio koronavirus.

Doputovao je sa ekipom u Monpelje, po dolasku na aerodrom urađen je obavezni PCR test, koji je pokazao pozitivan rezultat i njemu i četvorici saigrača.

Svi su smješteni u izolaciju u kojoj bi, ako sve bude u redu, trebalo da provedu sedam dana.

Anže je ubjedljivo poražen 4:1.

Godina u francuskom klupskom fudbalu završena je iznenađenjem - PSŽ je osvojio samo bod protiv Lorijena u gostima 1:1, i to golom Maura Ikardija u 91. minutu.

Katastrofalnu noć imao je Serhio Ramos, koji je isključen u drugom meču u šampionatu - ušao je na poluvremenu, prvi žuti karton dobio u 81. a drugi u 85. minutu.

Njegov tim je i sa desetoricom uspio da izbjegne poraz.

I pored kiksa, PSŽ je ubjedljivi lider sa 13 bodova više od Nice.