Pobjeda Jovovićevog Ahlija nakon šest remija u devet kola

Napadač Frajdej pogodio u petak - u sedmom minutu sudijskog dodatka za prvi trijumf tima crnogorskog trenera u katarskoj Stars ligi ove sezone

3430 pregleda 1 komentar(a)
Jovović sa saradnicima, Foto: Al Ahly SC

Al Ahli Nebojše Jovovića ostvario je prvu pobjedu ove sezone u katarskoj Stars ligi, tek u 10. kolu, i to nakon šest remija u prethodnih devet mečeva.

Šta su sve popularni "brigadiri" morali da prođu i da prežive da bi stigli do minimalnog trijumfa protiv Al Salije (1:0) - protvinik se, naime, dva puta u prvom poluvremenu radovao vođstvu, ali je oba puta pogodak poništen nakon konsultacije VAR tehnologije, da bi početkom nastavka Salija imala i penal, koji takođe nije realizovala.

Kazna za to stigla je čak u sedmom minutu sudijskog dodatka, kada se Jovovićevom timu konačno vratilo za mnoge utakmice koje je izgubio na sličan način.

Da simbolika bude potpuna, gol je postigao nigerijski napadač Patrik Frajdej.

Frajdej - u petak, za prvu pobjedu Al Ahlija ove sezone.

Jovović sada lakše diše, jer je njegova, koja je prošle sezone bila hit prvenstva, sada na osmom mjestu od 12 timova.