Lukaku proradio protiv omiljene žrtve, Čelsi se vratio pobjedama

Belgijanac pogodio i iznudio penal u Birmingemu

9468 pregleda 0 komentar(a)

Čelsi se vratio pobjedama nakon dva vezana remija, polako se i vraćaju oporavljeni igrači od koronavirusa, a Tomasa Tuhela raduje i povratak Romelua Lukakua.

Belgijanac, koji se nedavno oporavio od korone, najzaslužniji je za trijumf "plavaca" na gostovanju Aston Vili - 3:1.

Lukaku, koji je ušao na poluvremenu, pogodio je glavom u 56. minutu za 2:1 i to mu je četvrti gol u Premijer ligi ove sezone.

Prvi je postigao protiv Arsenala u avgustu, drugi i treći u prvom duelu sa Aston Vilom u septembru...

Vila je, inače, omiljena žrtva Lukakua, jer je tresao mrežu devet puta u posljednjih 10 utakmica u Premijer ligi.

Lukaku je u finišu iznudio i penal, koji je u gol pretvorio Žoržinjo, strijelac sa bijele tačke i u prvom poluvremenu.

"Lavovi" su vodili autogolom Risa Džejmsa...