Rodri u 93. minutu presudio Arsenalu za 11. pobjedu Sitija u nizu (VIDEO)

Mančester siti preokretom i golom u sudijskom dodatku pobijedio Arsenal u gostima (2:1)

11255 pregleda 1 komentar(a)

Nestvarna serija Mančester sitija nastavila se i na "Emirejtsu".

Aktuelni šampion Premijer lige savladao je Arsenal sa 2:1, golom u četvtom minutu sudijskog dodatka za 11. uzastopnu pobjedu u prvenstvu.

Štoper Arsenala Gabrijel pola sata prije kraja dobio je drugi žuti karton, "tobdžije" su ostale sa igračem manje pa su svi koridori ka domaćem golu bili otvoreni.

Arsenal se, ipak, odlično branio s igračem manje, Siti nije imao neku veliku šansu, uprkos dominaciji, sve dok se vezista Rodri u četvrtom od šest minuta nadoknade nije iskrao domaćim defanzivcima i pogodio za veliko slavlje Gvardiolinog tima.

Gol odluke pogledajte OVDJE.

Siti na vrhu ima 53 boda, 11 više od Čelsija uz utakmicu više, 12 više od Liverpula uz utakmicu više.

Arsenal je vodio na poluvremenu, golom Sake u 31. minutu, izjednačenje Sitiju u 57. donio je Rijad Marez iz penala.