Prvi poraz Rangnikovog Junajteda: Vulverhempton odnio tri boda sa "Old Traforda"

Jedini gol postigao Žoao Mutinjo u 82. minutu

7959 pregleda 0 komentar(a)
Mutinjo postiže pogodak, Foto: Reuters

Ole Gunar Solskjer je otišao, ali su problemi ostali - fudbaleri Mančester junajteda poraženi su večeras od Vulverhemptona 1:0 u 21. kolu Premijer lige.

Junajted je pretrpio prvi poraz do dolaska Ralfa Rangnika, ali ni u ranijim mečevima sa njemačkim stručnjakom na klupi "đavoli" nisu briljirali, na samo jednom susretu su postigli više od jednog pogotka, pa je jasno da na "Old Trafordu" još nisu došli bolji dani.

Vulvsi su večeras od starta igrali dobro, u prvom poluvremenu bili bolji rival, a do vođstva su stigli u 82. minutu kada je Žoao Mutinjo preciznim udarcem sa ivice šesnaesterca savladao De Heu.

Junajted je najbolju šansu na utakmici imao u 68. minutu preko Bruna Fernandeša. Portugalac je pogodio prečku, a onda je u samom finišu, imao još jednu priliku - šutirao je iz slobodnog udarca, ali je golman Vuverhemptona, Žoze Sa dobro reagovao.

Mančester junajted je nakon ovog meča 7. na tabeli sa 31 bodom, Vulvsi na 8. poziciji imaju tri poena manje.