Benzema među velikanima, Real siguran protiv Valensije

Francuz postigao 300. i 301. gol za "kraljevski klub"

6639 pregleda 58 reakcija 0 komentar(a)

Real Madrid je veliku seriju pobjeda prekinuo porazom od Hetafea, ali se brzo vratio na pravi put.

"Kraljevski klub" je savladao Valensiju na svom terenu (4:1), pa uz dva meča više od Sevilje ima i osam bodova prednosti.

Domaćin je bio mnogo bolji rival u prvom poluvremenu, ali je tek u finišu krunisao bolje izdanje. I to iz penala koji je iznudio Kazemiro.

Siguran sa bijele tačke je bio Karim Benzema i to mu je bio 300. gol u dresu Reala u ukupno 584 utakmice. U samom finišu meča je postigao i 301...

Više od njega postigli su samo Kristijano Ronaldo (450), Raul Gonsales (323) i Alfredo si Stefano (308).