Njukasl ostao bez trijumfa u 88. minutu, "vukovi" bolji od Sautemptona, velika kriza Evertona

Votford osvojio bod na "Sent Džejms parku"

4937 pregleda 1 komentar(a)

Stadion "Sent Džejms" je po dobroj staroj tradiciji bio rasprodat i za duel sa Votfordom, ali preko 50 hiljada navijača Njukasla je još jednom ove sezone malo toga moglo da vidi od svog tima.

"Svrake" su osvojile samo bod protiv Votforda (1:1), pa su poslije 20 utakmica na pretposljednjem mjestu, sa samo jednom pobjedom...

Domaćin je bio blizu trijumfa, vodio je od 49. minuta i gola Alana San-Maksimana, ali Votford se nije dao - do zasluženog remija je stigao u 88. kada je glavom mrežu zatresao Žoao Pedro.

Vulverhempton je bio bolji od Sautemptona - 3:1 na "Molinou".

"Vukovi" su vodili 2:0 (pogoci Raul Himenes iz penala i Konor Koudi), a Sautempton se kasnije vratio evrogolom Džejmsa Vord-Prausa iz slobodnog udarca.

Imali su "sveci" i veliku šansu za izjednačenje (Romen Pero je pogodio stativu), a tačku na trijumf domaćina je stavio Adama Traore u samom finišu.

Norič je produbio krizu Evertona (2:1), pa je preskočio Njukasl na tabeli.