Kiks Milana, Napoli osvojio Bolonju

Specija uz polemike osvojila Grad mode, Losano donio trijumf Napolitancima

2480 pregleda 0 komentar(a)

Milan je propustio veliku šansu da preuzme prvo mjesto na tabeli Serije A i stvori pritisak Interu koji ima utakmicu manje.

"Rosoneri" su na svom terenu izgubili od Specije 2:1, a gosti su do trijumfa stigli u 96. minutu kada je mrežu zatresao Emanuel Đasi.

Milan je vodio u prvom dijelu (strijelac Rafael Leao), prije toga je promašio penal (Teo Ernandes), a Specija u 64. poravnala preko Kevina Agudela.

Finiš je bio prepun uzbuđenja, ali biće polemika poslije odluke sudije Sere da spriječi Milan da dođe do pogotka za 2:1.

Igrao se 92. minut kada je Milan zatresao mrežu preko Žuniora Mesiasa, ali je arbitar prije toga bez potrebe svirao faul nad Antom Rebićem na 20 metara umjesto da dozvoli prednost.

Milan tako uz meč više ima dva boda manje od Intera.

Napoli je slavio u Bolonji (2:0, dva gola Irvinga Losana) i prišao milanski timovima.

Na minus dva je od Milana, a četiri od Intera uz utakmicu više.