Inter morao da igra produžetke: "Neroazuri" u četvrtfinalu Kupa

Inter u finišu meča stigao do gola, kojim je obezbijedio produžetke. Nakon 120 minuta - Inter - Empoli 3:2

3448 pregleda 0 komentar(a)

Fudbaleri Intera uz dosta muke plasirali su se u četvrtfinale Kupa Italije.

"Neroazuri" su večeras protiv Empolija na "Meaci" igrali produžetke i na kraju slavili 3:2. Gol vrijedan plasmana u narednu rundu postigao je Sensi u 104. minutu.

Inter je bio nadomak eliminacije, gubio 2:1, ali je u prvom minutu sudijske nadoknade regularnog dijela Andrea Ranokija postigao gol i meč uveo u produžetke.

Prethodno je Empoli, nakon vođstva Intera 1:0 i pogotka Aleksisa Sančesa uspio da preokrene, a strijelci su bili Bajrami i Radu, koji je postigao autogol.

Do kraja meča tim Aurelija Andreacolija nije uspio da sačuva vođstvo, pa je Inter uz dosta sreće proslavio plasman među osam najboljih.