Siti lako sa liderom Čempionšipa, Lampard ubjedljiv na debiju, prošli i Sautempton i Totenhem

"Građani" eliminisali Fulam, Everton bolji od Brentforda

8321 pregleda 0 komentar(a)
Ažurirano: 05.02.2022. 22:52h

Mančester siti je već u 4. minutu imao gol minusa u duelu sa Fulamom, ali plasman u 5. kolo FA kupa nije nijednog momenta bio pod upitnikom.

"Građani" su u duelu lidera Premijer lige i Čempionšipa slavili 4:1.

Fabio Karvaljo, nesuđeno januarsko pojačanje Liverpula, pogodio je na "Etihadu" za prednost gostiju, a onda su stvari do poluvremena u red doveli Ilkaj Gindogan i Džon Stouns.

U nastavku se dva puta upisao i Rijad Marez.

Bez problema je posao odradio i Totenhem koji je u Londonu bio bolji od Brajtona - 3:1. Dvostruki strijelac je bio Hari Kejn, autogol je postigao Solomon Marč.

A Frank Lampard je odradio dobar posao na debiju nma klupi Evertona.

"Karamele" su eliminisale Brentford - trijumfovale su na "Gudisonu" rezultatom 4:1.