Vlahović lansirao Juve i "izabrao" povratak u Firencu

"Stara dama" golom mladog napadača eliminisala Sasuolo

7259 pregleda 7 komentar(a)

Juventus i Fiorentina će se sastati u polufinalu Kupa Italije - to je epilog večerašnjih utakmica četvrtfinala.

Dušan Vlahović se, dakle, vraća u Firencu, grad koji je uz teške riječi napustio prij dvije sedmice i pojačao velikana iz Torina.

"Stara dama" je zakazal duel sa "violom" nakon žestoke borbe sa Sasuolom na "Juventus stadionu" - slavila je 2:1 upravo golom srpskog napadača.

Vlahović je bio strijelac u 88. minutu, uz dosta sreće, ali i novom demonstracijom klase.

Čuda je na golu gostiju činio Đanluka Pegolo, odbranio je nekoliko zicera, a kod gola Vlahovića ga je praktično savladao njegov saigrač.

Juve je, inače, poveo već u 3. minutu preko Paula Dibale, a u 24. je nakon fantastične akcije poravnao Hamed Džunior Traore.

Juve prvi meč sa Fiorentinom igra u Firenci 3. marta, revanš je 21. aprila.

U drugom polufinalu se sastaju Milan i Inter.