Bajern preživio penal-rulet u Lajpcigu

Lajpcig - Bajern, Foto: Reuters
Ažurirano: 25.10.2017. 21:46h

Bajern je preživio u Kupu Njemačke - tim Jupa Hajnkesa u penal-ruletu eliminisao je Lajpcig u gostima.

Bajern u igri nije uspio da slomi otpor rivala, koji je od 53. minuta imao igrača manje, nakon isključenja Keite.

Domaćin je čak poveo, pogotkom Forsberga iz penala u 68. minutu, a pet minuta kasnije izjednačio je Alkantara.

Nakon 120 minuta bilo je 1:1, a svih pet igrača Bajerna pogodili su gol sa bijele tačke. Timo Verner je bio neprecizan u petoj seriji za domaćina.

Plasman u osminu finala večeras su izborili Keln, Verder, Frajbrurg, Volfsburg, Nirnberg, Štutgart i Hejdenhajm.