Čudo u Njemačkoj: Bohum dao Bajernu četiri gola za poluvrijeme

Bavarci vodili, onda deklasirani - 4:2, Stevan Jovetić igrao u porazu Herte

4682 pregleda 0 komentar(a)

Aktuelni prvak Bajern je deklasiran u Bohumu - izgubio je 4:2, iako je prvi poveo golom Levandovskog u 9. minutu.

Domaćinu se isplatila hrabra i odvažna igra - to je rezultiralo da čak četiri puta zatrese mrežu velikana do poluvremena.

Pogađali su Ađei (14), Lokadia sa penala (38), Gamboa evrogol (40) i Holtman evrogol u 44. minutu.

Bajern je u nastavku probao da ispravi situaciju ali osim još jednog gola Levandovskog, nije uspio da pronađe put do mreže. To mu je 37. ove sezone u 30 nastupa za Bajern.

Poražena je i Herta na gostovanju Grojter Firtu sa 2:1, a naš kapiten Stevan Jovetić, koji je igrao cijeli meč, u 76. je dobio žuti karton zbog prigovora.

Četiri minuta kasnije imao je dobru šansu, ali i promašaj za nekoliko centimetara.

Bajer je u formi koju je iskoristio za četvrti triuumf u nizu, protiv Štutgarta - 4:2.

Menhengadbah je bio bolji od Augsburga sa 2:2, Frajburg i Majnc su remizirali (1:1), a Volfsburg je slavio u Frankfurtu.(2:0).