Spas u sudijskoj nadoknadi: Danilo odgovorio Malinovskom, Juve izvukao bod u Bergamu

Bez pobjednika u derbiju

7561 pregleda 0 komentar(a)

Juventus nije izgubio u Seriji A od 27. novembra i meča sa Atalantom u Torinu.

Dva i po mjeseca kasnije je hodao po ivici u Bergamu, ali se protiv istog rivala ovog puta provukao - golom Danila u 92. minutu je izbjegao već viđen poraz - 1:1.

Nakon nekoliko odličnih šansi na obje strane (prije svih Žeremija Boge i Dušana Vlahovića) uslijedio je najljepši momenat meča i golčina Ruslana Malinovskog.

Ukrajinac je u 76. minutu prvo iznudio faul u duelu sa Matajsom de Lihtom, pa iz slobodnog udarca sa preko 25 metara probio mrežu protivnika.

Imala je Atalanta i zicer za 2:0 (Hans Hatebur je pogodio prečku sa dva metra u 85. minutu), a kazna je bila surova - korner u sudijskoj nadoknadi i pogodak Danila glavom.