Partizan osvojio Prag, Lester siguran, Vešovićev Karabag poražen na Velodromu

Meč Marsej - Karabag je sudio crnogorski arbitar Nikola Dabanović

10033 pregleda 0 komentar(a)

Partizan je napravio ozbiljan korak ka plasmanu u osminu finala Lige konferencije nakon pobjede na gostovanju Sparti u Pragu (1:0).

U ne baš kvalitetnom i zanimljivom meču je razliku napravio jedan momenat - asistencija Saše Zdjelara i sjajna reakcija Kvinsija Meniga koji je u 78. minutu lobom zatresao mrežu.

Imali su "crno-bijeli" i nakon toga veliku šansu da povedu i 2:0, ali je Miloš Jojić promašio sa sedam, osam metara.

Crnogorski reprezentativac Igor Vujačić je odigrao odličan meč, proveo je na terenu 90 minuta, u finišu je dobio žuti karton.

"Bilo je veoma teško, sa dosta duel igre. Prvi smo zaprijetili, mislim i da smo bili bolji i da smo zaslužili pobjedu", rekao je Vujačić za Arenasport.

Lester je bio ubjedljiv protiv danskog Randersa - 4:1.

Endidi je načeo goste, strijelci za "lisice" su bili i Barns, Daka i Dusberi-Hol.

I Marsej je lako slavio na svom terenu.

Na Velodromu je pao Karabag našegh Marka Vešovića (3:1), koji je bio na terenu svih 90 minuta.

Meč je sudio crnogorski arbitar Nikola Dabanović, a Marsej su do trijumfa odveli dvostruki strijelac Milik i Paje.

Seltik briljira u Premijer ligi Škotske, ali je večeras razočarao navijače - nadigrao ga je Bodo Glimt u Glazgovu 3:1...

Ranije danas je PSV savladao Makabi Tel Aviv (1:0), istim rezultatom je Mitjiland pobijedio PAOK.

Slavija Prag je bila bolja od Fenerbahčea u Istanbulu (3:2), dok je Rapid u Beču bio bolji od Vitesea - 2:1.