Remi u Londonu, Njukasl nastavio seriju bez poraza

Vest Hem poveo preko Dosona, konačan rezultat postavio Vilok

6781 pregleda 0 komentar(a)
Radost fudbalera Njukasla, Foto: Reuters

Prvi meč 26. kola Premijer lige završen je bez pobjednika - Vest Hem i Njukasl remizirali (1:1) su u Londonu.

Gosti su u prvom poluvremenu bili opasniji, imali bolje šanse, ali je Vest Hem stigao do vođstva - Kresvel je izveo prekid, a gol postigao Doson. Bio je to drugi pogodak zaredom štopera "čekićara", koji je bio strijelac i prethodnom meču protiv Lestera.

Njukasl je izjednačio u prvom minutu sudijske nadoknade prvog poluvremena, a strijelac je bio Vilok. Fudbaler "svraka" je iskoristio katastrofalnu reakciju Rajsa i odbrane domaće ekipe i postavio konačan rezultat.

U drugom dijelu nije bilo uzbuđenja, viđen je jedan šut u okvir gola.

Njukasl je vezao i šesti meč bez poraza u Premijer ligi, dok je Vest Hem na 5. poziciji sa bodom manje i utakmicom više od Mančester junajteda.