Kejn podsjetio na najbolje dane: Totenhem srušio Siti, šampion poražen poslije tri i po mjeseca (VIDEO)

Sparsi slavili 3:2 na "Etihadu"

25628 pregleda 3 komentar(a)

Mančester siti je izgubio prvi put od kraja oktobra u Premijer ligi, epilog 26. kola možda je i najava uzbudljive borbe za titulu između "građana" i Liverpula.

Aktuelni šampion je poražen od Totenhema na "Etihadu" 3:2, pa sada uz meč više ima šest bodova prednosti u odnosu na "redse".

Konačno je zablistao Hari Kejn i podsjetio na top formu iz ranijih sezona - bio je dvostruki strijelac, a gol vrijedan trijumfa je postigao u 95. minutu.

Dejan Kuluševski je otvorio utakmicu pogotkom u 4. minutu, a Siti je dominaciju u prvom poluvremenu krunisao u 33. kada je mrežu Iga Ljorisa zatresao Ilkaj Gindogan.

Nastavak je, međutim, pripao Totenhemu koji je iz kontranapada stvarao mnogo problema domaćinu.

Kejn je pogodio za 2:1, onda mu je poništen gol za 3:1 zbog ofsajda, a prava uzbuđenja su viđena u sudijskoj nadoknadi.

Prvo je Rijad Marez iskoristio penal u 92, a kada se očekivao nalet Sitija uslijedio je - šok za domaćina.

Još jedan kontranapad i još jedna rutinska realizacija Kejna - ovog puta glavom...