Sasuolo nadigrao Inter, šampion ostao iza Milana

"Nerazuri" poraženi od kuće, "rosoneri" ostali na dva boda prednosti

10595 pregleda 0 komentar(a)

Inter je propustio šansu da preskoči Milan na prvom mjestu, da se vrati na vrh samo sedam dana pošto ga je prepustio gradskom rivalu.

Aktuelni šampion je poražen i nadigran na "Đuzepe Meaci" - bolji je bio Sasuolo koji je slavio rezultatom 2:0.

Već nakon 26 minuta "neroverdi" su imali dva gola prednosti i oba puta su mrežu Samira Handanovića tresli igrači koji bi možda već na ljeto mogli da stignu u Inter.

Prvo je pogodio Đakomo Raspadori, a onda i Đanluka Skamaka.

Sasuolo je u tim momentima koristio šanse, Inter svoje nije, a u nastavku su promašivali i Edin Džeko, Lautaro Martines i Aleksis Sančes.

Kada je domaćin ispucao sve što je imao, onda je Sasuolo jurio da postigne i treći gol, ali je Handanović u nekoliko navrata sačuvao "nerazure".

Milan, koji je sinoć remizirao protiv Salernitane (2:2), tako je ostao na dva boda više od Intera, od kojeg ima i utakmicu više.

Šansu da se izjednači sa Interom, takođe uz meč više, sjutra ima Napoli koji gostuje Kaljariju.