Prvi gol Osmajića u dresu Bandirme, Vukčević pogodio za Vojvodinu

Crnogorski fudbaleri postigli prve golove u novim sredinama

5934 pregleda 1 komentar(a)
Vukčević u dresu Zete u prvom dijelu sezone, Foto: FSCG

Crnogorski internacionalci, Milutin Osmajić i Ivan Vukčević postigli su prve pogotke za nove klubove.

Vukčević je bio strijelac vodećeg gola za Vojvodinu na gostovanju Metalcu. Mrežu je zatresao u 41. minutu, iz igre izašao u 60, a ekipa iz Novog Sada je slavila 3:2.

Vukčević je u Vojvodinu došao iz Zete.

Voša je vezala drugi trijumf i nalazi se na 4. mjestu Superlige Srbije sa 36 bodova.

A Milutin Osmajić je u januarskom prelaznom roku iz Kadisa otišao na pozajmicu u tursku Bandirmu.

U dresu Bandirme večeras je odigrao treći meč u Drugoj ligi Turske - u igru je ušao u 76. minutu, da bi u četvrtom minutu sudijske nadoknade postigao prvi gol u dresu novog kluba.

Bandirma je slavila 2:0, a nakon večerašnjeg meča ima 43 boda i nalazi se u zoni plej-ofa za plasman u Superligu Turske.