Napoli u sudijskoj nadoknadi slavio na "Olimpiku" i preuzeo prvo mjesto (VIDEO)

Roma iz penala u 99. minutu savladala Speciu

9555 pregleda 0 komentar(a)

Kiksali su Milan i Inter, Napoli je ovog puta, za razliku od prošlog kola, poklone iskoristio.

I to nakon šokantnog finiša u Rimu u duelu sa Lacijom - "azuri" su slavili 2:1, trijumf za prvo mjesto im je donio Fabijan Ruis golom u 94. minutu.

Napolitanci sada imaju isti broj bodova kao Milan, uz bolju gol-razliku, Inter je na minus dva uz meč manje...

I Lacio i Napoli su imali mnogo šansi na "Olimpiku".

Goste je u vođstvo doveo Lorenco Insinje u 62. minutu, malo potom mu je i poništen pogodak za 2:0 zbog ofsajda.

"Nebesko-plavi" se nisu predavali, nagrađeni su kada je u 88. sa dvadesetak metara efektno mrežu zatresao Pedro.

Nije ni tu bio kraj - Napoli je zadao konačan udarac za veliko slavlje...

Adam Marušić je za Lacio igrao cijeli meč.

A Roma je trijumfovala na gostovanju Speciji - 1:0.

Imala je cijelo drugo poluvrijeme igrača više, a do pobjede je stigla u 99. minutu i to iz penala - siguran izvođač je bio Tami Ejbraham.