"Oružari" mogu da se posvete borbi za opstanak, pošto se nalaze u zoni baraža ruske Premijer lige

6076 pregleda 0 komentar(a)
"Oružari" sada sve snage moraju uložiti u opstanak, Foto: arsenaltula.ru

Loš start fudbalskog proljeća za crnogorskog trenera Miodraga- Grofa Božovića!

Njegov Arsenal Tula eliminisan je iz Kupa Rusije, pošto je na gostovanju Alaniji izgubio utakmicu osmine finala.

Jedini gol na utakmici već u 4. minutu postigao je Vladimir Hubulov, a "oružarima" nije pomogao ni bivši srpski reprezentativac Đorđe Despotović, zimsko pojačanje Arsenala.

Božović je proljećnji start ruske Premijer lige obilježio porazom prethodnog vikenda na gostovanju favorizovanom Sočiju (2:0), a nakon te utakmice naglasio ja da "oružari" imaju veliku ambiciju u Kupu Rusije.

Za njega i klub, veliki je udarac eliminacija od ekipe iz Vladikavkaza, koja se nalazi na četvrtom mjestu FNL-a, drugog po rangu takmičenja u Rusiji.

Igrači Arsenala nisu imali ni sreće, pošto je Gulijev u 87. minutu pogodio prečku, prethodno i Stjepanov stativu..