Juve u krizi: Šampion vodio 2:0 i 3:1, Ronaldo dao dva gola, a Parma odnijela bod

Ronaldo je već upisao 17 golova u šampionatu
1181 pregleda 0 komentar(a)
Ronaldo slavi gol protiv Parme, Foto: Alessandro Di Marco
Ažurirano: 02.02.2019. 22:42h

Juventus je imao prvi delikatan meč ove sezone, ne zbog jačine rivala, već zbog toga što je došao nakon ubjedljivog poraza od Atalante 3:0 i eliminacije iz Kupa.

Šampion i lider je umjesto reakcije pokazao nove slabosti - bez Kjelinija, Bonućija i Barzaljija primio je tri gola od Parme i izgubio dva boda (3:2).

Juve je vodio 2:0 i 3:1, uz dva gola Ronalda - za vođstvo od 1:0 iz penala u 36. minutu i za 3:1, sjajnim udarcem glavom, na centaršut Mandžukića, u 66. minutu.

Nakon gola Ruganija u 62. minutu za 2:0 smanjio je Barila, da bi poslije pogotka Ronalda na scenu stupio Žervinjo.

Nekadašnji napadač Rome i Arsenala u 74. minutu je smanjio, a u posljednjim trenucima meča donio senzacionalnih 3:3.

Juve ima devet bodova prednosti nad Napolijem, koji je sa 3:0 isprašio Sampdoriju.