Real furiozan u La Ligi pred Pari Sen Žermen, "sveci" izgubili na Azurnoj obali (VIDEO)

Real Madrid - Real Sosijedad 4:1, Nica - PSŽ 1:0 pred veliki sudar u revanšu osmine finala Lige šampiona u srijedu

9718 pregleda 1 komentar(a)
Majstor Modić prima čestitke Karla Anćelotija, Foto: Reuters

Real Madrid u boljem raspoloženju čeka revanš osmine finala Lige šampiona od Pari Sen Žermena, koji se igra u srijedu.

Tim Karla Anćelotija nadigrao je Real Sosijedad (4:1) u 27. kolu La Lige i pobjegao Sevilji osam bodova, dok je PSŽ u Ligi 1 izgubio od Nice na Azurnoj obali - 1:0.

Prednost Francuza pred revanš na "Santjago Bernabeuu" je gol viška iz Pariza (1:0).

Sosijedad je poveo u Madridu golom Ojarzabala iz penala u 10. minutu - do kraja meča, bio je to jedan jedini udarac koji su Baskijci uputili na gol Reala!

Domaćin je preuzeo konce igre, a preokrenuo je vrhunskim golovima Kamavinge i Modrića u razmaku od samo tri minuta prvog poluvremena (40. - 43.).

U nastavku, goste su dokusurili Benzema iz penala i Asensio.

Standings provided by SofaScore LiveScore

PSŽ je na gostovanju Nici igrao bez Kilijana Mbapea, a Mesi i Nejmar su bili nemoćni u napadu.

Domaći su slavili golom Delora dva minuta prije kraja.

Tim Maurisija Poketina je bezbjedan na vrhu, ima 13 bodova više od Marseja, ali forma tima ne raduje navijače.