Bez pobjednika u sudaru sadašnjeg i bivšeg Grofovog kluba

Božovićevi "oružari" su dva puta vodili u Samari protiv Krila Sovjetov, ali je na kraju utakmica završena remijem (2:2)

3908 pregleda 0 komentar(a)

U sudaru dva posljednja kluba crnogorskog trenera Miodraga Grofa Božovića nije bilo pobjednika. Njegovi "oružari" su dva puta vodili u Samari protiv Krila Sovjetov, ali je na kraju utakmica završena remijem (2:2).

Stari Grofov vojnik iz Zambije, Kejlor Kangva je Arsenal Tulu doveo u vođstvo u 13. minutu.

Domaćin je sve dao na napad i to se isplatilo hladnokrvnom realizacijom Sarvelija nakon povratne lopte Glušenkova u 52. minutu.

Gosti su tražili pobjedu za bijeg sa dna, a bivši srpski reprezentativac Đorđe Despotović je bio siguran sa penala u 70. minutu.

On je prvi put bio starter kod Grofa, nakon što je zimus sporazumno nakon serije povreda napustio Rubin.

Ipak, domaćin je uspio do boda golom Ignjatijeva u 83, da bi tri minuta kasnije imao prednost igrača više, nakon drugog žutog Goranu Čaušiću.

Božović je, međutim, posegao za izmjenama i nije dozvolio preokret.