Revija sjajnih golova i pobjeda Arsenala na "Vikaridž roudu"

Arsenal savladao Votford 3:2 u 28. kolu Premijer lige

4209 pregleda 0 komentar(a)
Saka i Lakazet, Foto: Reuters

Fudbaleri Arsenala savladali su danas u gostima Votford 3:2 u sjajnom meču 28. kola Premijer lige.

Odlična utakmica odigrana je na "Vikaridž roudu", postignuto je pet pogodaka, a Arsenal je stigao do četvrte vezane pobjede, dok je Votford ostao u zoni ispadanja.

Gosti su poveli u 5. minutu - Edegor i Saka su fenomenalno kombinovali, a onda je Norvežanin zatresao mrežu.

U 11. minutu je viđen najljepši potez na utakmici. Denis je proigrao Kika, koji je ubacio loptu u šesnaesterac, a Ernandes sjajnim udarcem matirao Ramsdejla.

Arsenal je ponovo poveo poslije pola sata igre, kada je Saka nakon asistencije Lakazeta savladao Fostera.

Lakazet je bio asistent i u 52. minutu, a još jedan lijep pogodak postigao je Martineli.

U finišu meča Sisoko je bio strijelac drugog gola za Votford.