Gol Stefana Milića, Bravo srušio lidera

Fudbaleri Brava u 25. kolu slovenačkog šampionata savladali u gostima Maribor 2:1

4821 pregleda 4 komentar(a)
Milić, Foto: NK Bravo

Crnogorski internacionalac Stefan Milić odigrao je danas sjajan meč i bio strijelac za Bravo u pobjedi (2:1) nad Mariborom u 25. kolu Prve lige Slovenije.

Milić je u 78. minutu, glavom nakon kornera, postigao drugi gol na susretu. Podgoričanin je danas drugi put odigrao svih 90 minuta za slovenačku ekipu. Prvi put u startnoj postavi bio je na prethodnom meču protiv ljubljanske Olimpije.

Prije Milića mrežu aktuelnog lidera slovenačkog prvenstva zatresao je Kavčić, a gol za Maribor postigao je Ivanović.

Milić je prethodnog mjeseca iz zagrebačkog Dinama došao na pozajmicu u Bravo do kraja sezone.

On je na ljeto 2020. godine iz Budućnosti prešao u redove Dinama, a jedno vrijeme proveo je na pozajmici u Varaždinu.

Bravo nakon ove pobjede ima 38 bodova i zauzima 4. poziciju sa 10 poena manje od današnjeg rivala.