Liverpul se ispromašivao, strahovao i prošao, brutalni Bajern deklasirao Salcburg

20:09h

Liverpul - Inter 0:1 - prvi meč 2:0

Lautaro 63.

Bajern Minhen - Salcburg 7:1 - prvi meč 1:1

Robert Levandovski 11, 21. (oba iz penala), 22, Serž Gnabri 31, Tomas Miler 54, 83, Liroj Sane 86. - Moric Kjergard 71.

Izmjena: 22:44h
22:49h

Liverpul i Bajern su prvi četvrtfinalisti Lige šampiona.

"Redsi" su poraženi od Intera kod kuće 1:0, ali su na Enfild donijeli dva gola prednosti iz Milana.

Tri puta su pogađali okvir gola, nisu uspjeli da pogode mrežu Handanovića, dok je na drugoj strani sjajnim pogotkom Lautara Martinesa šampion Italije dobio nadu da može da napravi iznenađenje.

Nepun minut nakon gola Argentinca, Aleksis Sančes je dobio drugi žuti karton, a Inter sa desetoricom nije mogao da uradi nešto više.

Bajern je deklasirao Salcburg 7:1. Tri gola upisao je Robert Levandovski i postao strijelac najbržeg het-trika u istoriji LŠ.

Izmjena: 23:00h
22:44h

86. minut - sedmi gol Bajerna, Liroj Sane.

Gol pogledajte ovdje.

22:41h

83. minut - 6:1 za Bajern, drugi gol Milera.

Izmjena: 22:46h
22:39h

Treći put igrači Liverpula su pogodili okvir gola - druga stativa Salaha.

22:29h

71. minut - Salcburg je smanjio protiv Bajerna na 5:1, golom 18-godišnjeg Danca Kjergarda.

22:26h

Nepun minut nakon gola Lautara, Aleksis Sančes je dobio drugi žuti karton - Inter sa desetoricom.

22:24h

63. minut - Inter je poveo na Enfildu. Golčina Lautara Martinesa.

Projektil sa 17-18 metara iskosa sa lijeve strane u gornji lijevi ugao.

Šampion Italije je smanjio zaostatak i otvorio meč.

22:22h

Prva šansa za Inter. Lautaro je tražio prostor za šut, na kraju je lopta zakačila Matipa i završila u korneru.

22:14h

Stativa Liverpula - Salah nije pogodio cilj iz dobre pozicije. Drugi put domaćin pogađa okvir gola, Matip je u prvom poluvremenu uzdrmao prečku.

Izmjena: 22:51h
22:09h

54. minut - petarda u Minhenu, 5:0 za Bajern. Tomas Miler.

Njegov 51. gol u Ligi šampiona.

21:52h

Poluvremena u Minhenu i Liverpulu. Bajern je brutalan protiv Salcburga, Liverpul bez problema čuva 2:0 iz Milana protiv Intera.

21:52h

Umalo je Liverpul poveo - sjajan slobodnjak Aleksandera-Arnolda sa 20-ak metara zamalo pored gola.

21:32h

31. minut - Bajern je već na 4:0. Nije Levandovski ovoga puta, već Serž Gnabri.

21:30h

Na Enfildu nema golova, a Liverpul je mogao do 1:0 - Matip je pogodio prečku, udarcem glavom na centaršut Aleksander-Arnolda.

21:28h

Na osam mečeva ove sezone u Ligi šampiona, Levandovski je upisao 12 golova.

21:24h

22. minut - het-tri za 22 minuta, Roberta Levandovskog!

Bajern vodi 3:0.

Malo sreće imao je poljski bombarder, ali njegovo kretanje, njegova brzina i snalažljivost su impresivni.

21:22h

21. minut - opet penal, opet Levandovski. Bajern - Salcburg 2:0.

I ovoga puta je Leva fauliran u šesnaestercu.

21:18h

Levandovski je prvi igrač koji je u sezoni 2021/22 stigao do brojke od 40 golova u klupskim takmičenjima.

21:16h

11. minut - Bajern vodi protiv Salcburga, golom Roberta Levandovskog iz penala.

Poljak je i izborio penal, faulirao ga je Veber.