Fejnord napunio mrežu Partizana, Roma slavila u Holandiji, Lester bolji od Rena (VIDEO)

"Crno-bijeli" nemoćni, iako su dva puta vodili - poraženi su 5:2

7191 pregleda 4 komentar(a)
Ažurirano: 10.03.2022. 23:08h

Partizan je dva puta vodio protiv Fejnorda, ali ni u jednom momentu nije bio ni blizu da izbjegne težak poraz u prvom meču osmine finala Lige konferencija.

Holandski velikan je u Humskoj slavio čak 5:2, revanš u Roterdamu će predstavljati samo formalnost ako se ne dogodi neko čudo na popularnom "De Kajpu".

Natho je u 13. minutu donio prednost "crno-bijelima", već u 20. je bilo 1:1 (Tornstra), a na startu drugog poluvremena je mrežu gostiju zatresao i Jović.

I to je bilo to od Partizana, do kraja se apsolutno sve pitao Fejnord.

Desers, Gertruida, Sinistera i još jednom Torstra iskoristili su sve što su im im odbrana i vezni red Partizana "pripremili".

Roma je napravila korak ka četvrtfinalu nakon pobjede u Holandiji.

"Vučica" je savladala Vitese 1:0, jedini gol je postigao Oliveira, koji je desetak minuta prije kraja dobio drugi žuti karton.

Lester je na "King Paueru" bio siguran protiv Rena (2:0, strijelci Olbrajton i Iheanačo), Marsej je na Velodromu savladao Bazel (2:1).

Istim rezultatom je Bode bio bolji od AZ Alkmara u Norveškoj...

Čak osam golova je viđeno u Ajndhovenu u duelu PSV-a i Kopenhagena - 4:4.

Danci su vodili 3:1, pa 4:3, remi domaćinu je donio Zahavi u 85. minutu.

PAOK je pogotkom Kurtića u Solunu bio bolji od genta (1:0), dok je Slavija u Pragu ubjedljivo savladala LASK - 4:1.