Savić se vratio, Atletiko pobijedio Kadis (VIDEO)

Atletiko Madrid - Kadis 2:1 u prvom meču 28. kola La Lige

5819 pregleda 0 komentar(a)
Savić u duelu sa Negredom, Foto: Reuters

Stefan Savić se vratio u tim Atletika nakon što je propustio duel sa Betisom zbog povrede, odigrao je 90 minuta, zaradio žuti karton, ali i pokazao da će biti spreman za meč sezone "kolćonerosa", gostovanje Mančester junajtedu u utorak veče u revanšu osmine finala Lige šampiona.

Tim Dijega Simeonea pobjedio je Kadis 2:1, uz dosta muke, golom De Paula sredinom drugog poluvremena, a u samom finišu morao je da čuva prednost sa desetoricom, zbog isključenja Serana.

Atletiko je poveo golom Žoaa Feliksa već u 3. minutu, poslije velike greške golmana Kadisa Ledesme.

Izjednačili su gosti preko "starog lisca" Alvara Negreda u posljednjim trenucima prvog poluvremena.

Gol odluke Argentinac De Paul postigao je u 68. minutu.

Atletiko na trećem mjestu ima tri boda više od Barselone, ali i dvije utakmice više.