Omladinska futsal reprezentacija izgubila od Turske, Ljesar: Mnogo smo se potrošili protiv Holandije

1651 pregleda 1 komentar(a)

Omladinska futsal reprezentacija Crne Gore poražena je od Turske (4:1) u drugom kolu grupe 1 Glavne faze kvalifikacija za Evropsko prvenstvo.

Domaćin turnira poveo je u 12. minutu, desetak minuta kasnije izjednačio je Kenan Tafić, a meč je riješen u periodu od 28. do 31. minuta, kada je Turska postigla tri gola.

"Ispostavilo se da smo se mnogo potrošili u meču sa Holandijom i tu vidim glavne razloge našeg poraza. Moram dodati i da je Turska bila agesivnija tokom čitavog meča i da su uz pomoć publike došli do zasluženog trijumfa", kazao je selektor Sveto Ljesar.

Nakon pobjede nad Holandijom (3:0) na startu i današnjeg poraza od Turske, naša selekcija će u posljednjoj rundi ove faze igrati sa Italijom, 19. marta sa početkom u 14 časova.