Sutjeska na plus devet, het-trik Krstovića za preokret Zete

80 pregleda 0 komentar(a)
Nikola Krstović, Foto: Savo Prelević
Ažurirano: 21.10.2017. 13:33h

U isčekivanju nedjeljnog derbija između Mladosti i Budućnosti, Sutjeska je pobjedom u Danilovgradu protiv Iskre stekla velikih devet bodova prednosti u odnosu na Budućnost.

Nikšićki tim do četvrtog uzastopnog, ukupno devetog trijumfa ove sezone, došao je golom Igora Ivanovića u 64. minutu iz jedanaesterca.

Sa tri gola Nikole Krstovića, Zeta je slavila protiv Koma i prekinula post koji je trajao dva kola...

Krstović je golove postizao u 11, 28. i 61. minutu, a četvrti gol je djelo Aleksanda Stevanovića u 18. minutu. Strijelci za Kom Eurozox bili su Stefan Milošević u šestom iz jedanaesterca i Radoš Dedić u 16. minutu.

Petrovac i Rudar igrali su 0:0, a pobjednika nije bilo ni u duelu Grblja i Dečića u Radanovićima, kojije završen 1:1.

Ekipa iz Tuzi povela je golom Save Gardaševića u 73, a konačan rezultat postavio je Ivan Vuković u 86. minutu iz jedanaesterca.

U posljednjem meču ovog kola, sjutra u 13 sati u podgoričkom naselju Stari aerodrom, rivali će biti Mladost i Budućnost.