Italija se oporavila i savladala Tursku, sjajan gol Mbapea, Španci ubjedljivi, remi u Amsterdamu

Engleska savladala Obalu Slonovače, Norveška napunila mrežu Jermenije

6984 pregleda 0 komentar(a)

Fudbalska reprezentacija Italije oporavila se od senzacionalnog poraza od Sjeverne Makedonije i večeras u prijateljskom meču savladala Tursku 3:2.

Selektor evropskih prava Roberto Manćini izveo je kombinovani sastav, a prva do vođstva stigla je Turska i to preko Čengiza Undera u 4. minutu.

Do odlaksa na odmor "azuri" su preokrenuli da preko Kristantea i Raspadorija, koji je u 70. minutu povisio na 3:1.

Konačan rezultat postavio je Dursun.

Aktuelni svjetski prvak Francuska pobijedila je Južnu Afriku 5:0.

Mbape je postigao dva gola za Francuze, a prvi je bio sjajan.

Po jedan gol postigli su Žiru, Genduzi i Ben Jeder.

Španija je bila ubjedljiva protiv Islanda - 5:0.

Morata je postigao dva pogotka u prvom dijelu, a onda je u drugom dva puta mrežu "ribara" zatresao Sarabija, a u listu strijelaca upisao se Pino.

Engleska je na "Vembliju" golovima Votkinsa, Sterlinga i Mingsa savladala Obalu Slonovače.

Holandija i Njemačka igrali su neriiješeno u Amsterdamu - 1:1.

Njemci su vodili od prvog minuta sudijske nadoknade prvog poluvremena kada je gol postigao Miler, da bi konačan rezultat postavio Bergvajn.

Norveška je savladala Jermeniju čak 9:0, a blistao je Džošua King, koji je upisao het-trik. Erling Haland je postigao dva gola, a po jedan Serlot, Torstvet, Daeli i Hovhanisjan, koji je postigao autogol.