Blistava partija Huanmija, Betis ostao u trci za Ligu šampiona

Betis savladao Osasunu 4:1, Huanmi postigao dva gola, uz dvije asistencije

1808 pregleda 0 komentar(a)
Huanmi, Foto: Reuters

Fudbaleri Betisa pobijedili su danas na svom terenu Osasunu 4:1 u utakmici 30. kola španskog prvenstva.

Betis je poveo golovima Huanmija u 34. minutu i prvom minutu nadoknade vremena prvog poluvremena. Osasuna je smanjila golom koji je u 65. minutu postigao Ante Budimir, a zatim je Huanmi bio asistent kod naredna dva gola Betisa. U 82. minutu strelac je bio Vilijam Karvaljo, a konačan rezultat postavio je Aleks Moreno u 88. minutu.

Ekipa iz Sevilje je poslije 16. pobjede peta na tabeli sa 53 boda, a Osasuna je pretrpjela 12. poraz i sa 38 bodova zauzima 10. mjesto.

Betis je ostao u trci za Ligu šampiona. Barselona na 4. poziciji ima dva meča manje i bod više, ali trećeplasirani Atletiko Madrid ima isti broj utakmica i četiri boda više.

Ranije danas Atletik Bilbao je na svom terenu pobedio Elće sa 2:1.