Pedri je čarobnjak, Barsa preuzela drugo mjesto, Carević na klupi

Mladi fudbaler postigao sjajan pogodak i donio pobjedu Barseloni - 1:0

6860 pregleda 1 komentar(a)

Dugo je "Kamp Nou" skandirao Lionelu Mesiju, ali od ove sezone Argentinca više nema, a novi miljenik publike je Pedri.

Mladi Španac noćas je podsjetio na slavnog Argentinca, postigao majstorski gol protiv Sevilje, a Barselona je slavila 1:0 i od večerašnjeg protivnika preuzela drugo mjesto na tabeli.

Gol odluke postignut je u 72. minutu - Pedri je na dvadesetak metara od gola primio loptu, sjajno izbacio Rakitića i Dijega Karlosa koji su zaplivali u prazno i udarcem sa distance postigao gol.

Pedri je večeras postigao drugi gol na posljednjih sedam mečeva, a prvi u dresu Barselone van šesnaesterca.

Barsa je u prvom poluvremenu prijetila preko Obamejanga i Dembela, a u finišu je strahovala kada je u 93. minutu Augustinson šutirao, ali je Ter Štegen sjajno reagovao.

U sastavu "blaugrane" večeras je bio i crnogorski golman Lazar Carević, koji je sa klupe odgledao utakmicu.

Barsa ima 12 bodova manje i utakmicu manje od lidera Reala.