Omladinci Crne Gore ubjedljivi protiv Makedonaca

Ekipa Slobodana Draškovića slavila u Skoplju sa 3:0, u četvrtak još jedan duel

2354 pregleda 0 komentar(a)

Mlađa omladinska reprezentacija Crne Gore ubjedljivo je savladala vršnjake iz Sjeverne Makedonije - 3:0.

Ekipa Slobodana Draškovića sve vrijeme je kontrolisala dešavanja na terenu, pogotovo nakon vođstva koje joj je donio Nenad Krivokapić u 28. minutu, poslije lijepe asistencije Strahinje Tešovića.

Pitanje pobjednika riješeno je u razmaku od tri minuta sredinom drugog poluvremena. U 58. minutu Krivokapić je prolazi po lijevoj strani, poslao loptu u srce šesnaesterca, gdje se Stefan Radojević, koji je iz neposredne blizine zatresao mrežu domaćina.

U 60. minutu opet je u glavnoj ulozi bio Krivokapić, ovog puta postigao je gol za 3:0 iz slobodnog udarca sa dvadesetak metara.

"Odigrali smo taktički veom dobro, pogotovo poslije prvog gola. Momci su ispunili sve ono što smo zahtijevali od njih, na kraju i konačni rezultat daje pravu sliku onoga kako smo odigrali. Sada želimo da se što bolje spremimo za naredni meč i odigramo ga kvalitetno kao i ovaj danas, istakao je Drašković.

Naredni meč isti rivali igraju u četvrtak u 11 časova.