Roma opet pala u Norveškoj, golčine na Velodromu (VIDEO)

Bode slavio 2:1, Marsej bolji od PAOK-a, bez golova u Lesteru

4809 pregleda 2 komentar(a)

Roma je u grupnoj fazi primila šest golova od Bode Glimta, večeras je priča bila drugačija, ali je Žoze Murinjo dobio potvrdu da nema šale sa Norvežanima.

Bode je slavio 2:1 u prvom meču četvrtfinala Lige konferencija, s pravom sanja da može i korak dalje - sanjaće do narednog četvrtka i revanša na "Olimpiku".

"Vučica" je povela golom Lorenca Pelegrinija u samom finišu prvog poluvremena, izgledalo je i da ima kontrolu, a onda je veliki kiks napravio golman Rui Patrisio.

U 56. minutu ga je matirao UIrik Saltnes tako što je Portugalcu naizgled lagana lopta iz ruku skliznula u mrežu.

Domaćin je do trijumfa stigao u 89. kada se upisao Hugo Vetlesen.

Pogodaka nije bilo u duelu Lestera i PSV-a, dok je Marsej na Velodromu bio bolji od PAOK-a 2:1.

Žerson i majstorski Dimitri Paje su donijeli 2:0 Marseju do poluvremena, ali je već na startu drugog na 2:1 golčinom smanjio rezervista Omar el Kaduri.