Juve preokretom do tri boda na Sardiniji (VIDEO)

Pogađali su Matajs de Liht i Dušan Vlahović

9386 pregleda 2 komentar(a)

Juventus gubio i promašivao na Sardiniji protiv Kaljarija, ali je na kraju dobio ono što je želio.

"Stara dama" je pobijedila 2:1 i ostala na sigurnoj razlici u odnosu na timove koji joj čekaju kiks u borbi za Ligu šampiona.

Kaljari je već u 10. minutu poveo golom novog italijanskog reprezentativca Žoaa Pedra, da bi u finišu prvog dijela izjednačio Matajs de Liht.

U nastavku, Dušan Vlahović je u nekoliko navrata mogao do pogotka, a onda je bio praktično slučajan strijelac u 75.

Defanzivac Kaljarija Đorđo Altare je u želji da izbaci loptu iz peterca napucao srpskog napadača za totalni preokret.

Vlahović je tako stigao do 22. gola u Seriji A, prvi je strijelac lige (ima jedan više od Ćira Imobilea).